Brighton Mitre CC (Steyning Bostal)

  • Hide Map
  • Date: 10-Oct-20
  • Time: 11:00
  • Distance: 0
  • Course: gh/92
  • Closing Date: 29-Sep-20 23:59
  • Categories:
    • Juvenile
    • Junior
    • Espoir
    • Senior
    • Veteran
    • Para
Start Number Start Time Img Rider Club Gender Category
1 11:01:00 Harrison Fay Welland Valley CC Male Junior
2 11:02:00 Maria David Serpentine Running Club Female Vet
3 11:03:00 Cathy Wallace Brighton Mitre CC Female Senior
4 11:04:00 Andrew Bailey Wealden Cycle Club Male Vet
5 11:05:00 Jack Smith Brighton Mitre CC Male Senior
6 11:06:00 George Harvey Brighton Excelsior CC Male Juvenile
7 11:07:00 Gary Record West Kent RC Male Senior
8 11:08:00 Mark Smith Crawley Wheelers Male Vet
9 11:09:00 Laurence Rose Brighton Mitre CC Male Senior
10 11:10:00 Martin Gibbs Team TMC Male Senior
11 11:11:00 Laura Senior Velo Club Godalming & Haslemere Female Senior
12 11:12:00 Joe Walker Brighton Mitre CC Male Espoir
13 11:13:00 Alex Harvey Brighton Excelsior CC Male Junior
14 11:14:00 Becca Drake BellaVelo cc Female Senior
15 11:15:00 Kate Palmer 1904RT Female Senior
16 11:16:00 Edd Saunders Brighton Excelsior CC Male Senior
17 11:17:00 Dylan Green Bigfoot CC Male Senior
18 11:18:00 Megan Anderson York Cycleworks Female Senior
19 11:19:00 Connor Backhouse Kingston Wheelers CC Male Espoir
20 11:20:00 Oliver Hurdle University of Southampton RC Male Espoir
21 11:21:00 Rose Moncrieffe VC de Londres Female Juvenile
22 11:22:00 Ross Thomas LFGSS CC Male Senior
23 11:23:00 Tobias Bunyan Eastbourne Rovers CC Male Vet
24 11:24:00 Ian Anderson York Cycleworks Male Vet
25 11:25:00 Richard Cartland HuntBikeWheels.com Male Vet
26 11:26:00 Ben Bryant Elite Cycling Male Senior
27 11:27:00 Henrietta Aitken Rapha Cycling Club Female Senior
28 11:28:00 Debbie Percival Kent Velo Girls/Boys Female Vet
29 11:29:00 Martin East Wealden Cycle Club Male Vet
30 11:30:00 Paul Newsome Project 51 Male Senior
31 11:31:00 Leo Downing Kingston Wheelers CC Male Senior
32 11:32:00 Brian Jones Horsham Cycling Male Vet
33 11:33:00 Jack Hartrey Kingston Wheelers CC Male Junior
34 11:34:00 Alice Lethbridge Torelli Female Senior
35 11:35:00 Kelvin Newman Worthing Excelsior CC Male Senior
36 11:36:00 Glen Whittington Southborough & Dist. Whs Male Senior
37 11:37:00 Paul Barnard South Downs Bikes / Casco Pet Male Senior
38 11:38:00 Peter Kilby Lewes Wanderers CC Male Vet
39 11:39:00 Nicholas Candy North Road CC Male Espoir
40 11:40:00 Tom Haines East London Velo Male Vet
41 11:41:00 Cris Coxon Brighton Mitre CC Male Vet
42 11:42:00 Olivia Webb Eastbourne Rovers CC Female Vet
43 11:43:00 Michael Sleeman Horsham Cycling Male Senior
44 11:44:00 David Ross LFGSS CC Male Senior
45 11:45:00 Dave Brothers Four4th Male Vet
46 11:46:00 James Flint Beachy Head CC Male Vet
47 11:47:00 Alfred Bunyan Preston Park Youth Cycling Club Male Juvenile
48 11:48:00 John Marinko Brighton Mitre CC Male Vet
49 11:49:00 John Bland VC de Londres Male Senior
50 11:50:00 Matthew Houlberg Meudon Pedal Heaven Le Col RT Male Junior
51 11:51:00 John Blight Rapha Cycling Club Male Senior
52 11:52:00 Tony Boness Blazing Saddles Male Vet
53 11:53:00 Mark Arnold VTTA (East Anglia Group) Male Vet
54 11:54:00 Rebecca Seal Fareham Wheelers CC Female Senior
55 11:55:00 Tejvan Pettinger Sri Chinmoy Cycling Team Male Vet
56 11:56:00 Mark Aldred Kingston Wheelers CC Male Senior
57 11:57:00 Lukas Nerurkar VC de Londres Male Junior
58 11:58:00 Gemma Hobson URDT Female Vet