Port Talbot Whs (2up TTT)(fee per rider)

  • Hide Map
  • Date: 10-Mar-19
  • Time: 10:00
  • Distance: 25 Miles
  • Course: R25/24
  • Closing Date: 26-Feb-19 23:59
  • Categories:
    • Juvenile
    • Junior
    • Espoir
    • Senior
    • Veteran
    • Para
Start Number Start Time Img Rider Club Gender Category
1 10:02:00 Emma Davies Port Talbot Whs CC Female Vet
2 10:02:00 Shirley Howell Port Talbot Whs CC Female Vet
3 10:04:00 Robert Saunders North Bucks RC Male Vet
4 10:04:00 Gerard Oram Bynea Cycling Club Male Vet
5 10:06:00 Ella Barnwell Towy Riders Cycle Club Female Junior
6 10:06:00 Anthony Jones Towy Riders Cycle Club Male Vet
7 10:08:00 Andrew Rees Narberth Dynamos Cycling Club Male Vet
8 10:08:00 Huw Morgan Narberth Dynamos Cycling Club Male Vet
9 10:10:00 Robert Hall Cycle Specific Male Senior
10 10:10:00 James Manson Cardiff Triathletes Male Vet
11 10:12:00 Lee Summers ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
12 10:12:00 Darren Davies ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Senior
13 10:14:00 Diccon Hill Cardiff 100 Miles RCC Male Vet
14 10:14:00 Robert Jones Cardiff 100 Miles RCC Male Vet
15 10:16:00 Craig Burrows Pedalcover Insurance Male Senior
16 10:16:00 James Grandfield Pedalcover Insurance Male Senior
17 10:18:00 Ian Liddiatt Cardiff Triathletes Male Vet
18 10:18:00 Tej Quine Cardiff Triathletes Female Vet
19 10:20:00 Tristian Manning ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Senior
20 10:20:00 Jason Murphy ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
21 10:22:00 Iago Williams Towy Riders Cycle Club Male Juvenile
22 10:22:00 Emyr Griffiths Towy Riders Cycle Club Male Vet
23 10:24:00 Julian Brock Port Talbot Whs CC Male Vet
24 10:24:00 Ross Morgan Port Talbot Whs CC Male Senior
25 10:26:00 Gareth Jehu Merthyr CC Male Vet
26 10:26:00 Blaine Phelps Merthyr CC Male Vet
27 10:28:00 Gareth Rees Tenby Aces CC Male Vet
28 10:28:00 Nick Logan Tenby Aces CC Male Vet
29 10:30:00 Karl Randell Swansea Wheelers/CS Abertawe Male Senior
30 10:30:00 Trevor Lloyd Swansea Wheelers/CS Abertawe Male Vet
31 10:32:00 Nicholas Forbes Bynea Cycling Club Male Vet
32 10:32:00 Caryl Williams-ford Bynea Cycling Club Female Vet
33 10:34:00 Paul John ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
34 10:34:00 Richard Jones ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Senior
35 10:36:00 Richard Lloyd Pontypool Road Cycling Club Male Vet
36 10:36:00 Wayne Thomas Pontypool Road Cycling Club Male Vet
37 10:38:00 Hollie Labunsky Port Talbot Whs CC Female Senior
38 10:38:00 David Hendry Port Talbot Whs CC Male Vet
39 10:40:00 Gareth Pymm Team Bottrill Male Senior
40 10:40:00 Stephanie Post Team Bottrill Female Senior
41 10:42:00 Rhys Jones Rhondda Triathlon Club Male Senior
42 10:42:00 Stuart Howe Rhondda Triathlon Club Male Vet
43 10:44:00 John Thomas ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
44 10:44:00 Meurig Griffiths ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
45 10:46:00 Steven Madeley Ogmore Valley Wheelers Male Vet
46 10:46:00 Terry Anthony Ogmore Valley Wheelers Male Vet
47 10:48:00 Dave Williams Cycle Specific Male Vet
48 10:48:00 Greg Williams Cycle Specific Male Senior
49 10:50:00 Chris Massey CES Sport Male Vet
50 10:50:00 Michiel Vaal CES Sport Male Vet
51 10:52:00 John Jones ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
52 10:52:00 Mark Thomas ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
53 10:54:00 Paul Rees Bynea Cycling Club Male Vet
54 10:54:00 Brad Davies Bynea Cycling Club Male Vet
55 10:56:00 Will Bevan Ross on Wye & Dist CC Male Senior
56 10:56:00 Paul Stephens Ross on Wye & Dist CC Male Vet
57 10:58:00 Alex Picton Cardiff Triathletes Male Senior
58 10:58:00 Huw Neale Cardiff Triathletes Male Senior
59 11:00:00 Ben Jones Cycle Specific Male Senior
60 11:00:00 Christopher Davies Cycle Specific Male Senior
61 11:02:00 Mark Williams ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Vet
62 11:02:00 Sion Slyman ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Senior
63 11:04:00 Amanda Davies Bynea Cycling Club Female Vet
64 11:04:00 Elizabeth John Bynea Cycling Club Female Vet
65 11:06:00 Dean Ware Team Backstedt Bike Performance Male Senior
66 11:06:00 Lee Gaughan Team Backstedt Bike Performance Male Vet
67 11:08:00 Vinal Patel ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Senior
68 11:08:00 Dewi Slyman ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Senior
69 11:10:00 Andy Davies Cardiff Jif Male Senior
70 11:10:00 Andy Hoskins Cardiff Jif Male Senior
71 11:12:00 Gavin Lewis ATAC - Ammanford Triathlon And Cycling Male Senior
72 11:12:00 Stephen Griffiths Merthyr CC Male Vet
73 11:14:00 Amanda Lane Bynea Cycling Club Female Senior
74 11:14:00 Darrel Williams Bynea Cycling Club Male Vet
75 11:16:00 David Hawkins Cardiff Triathletes Male Senior
76 11:16:00 Lars Luckoff Cardiff Triathletes Male Senior
77 11:18:00 Philip Thomas Rhondda Triathlon Club Male Senior
78 11:18:00 Carol Bridge Rhondda Triathlon Club Female Senior
79 11:20:00 Lee Perrott Cycle Specific Male Vet
80 11:20:00 Philip Tucker Cycle Specific Male Senior