Sodbury Cycle Sport

  • Hide Map
  • Date: 21-Sep-19
  • Time: 09:00
  • Distance: 0
  • Course: UH14
  • Closing Date: 10-Sep-19 23:59
  • Categories:
    • Juvenile
    • Junior
    • Espoir
    • Senior
    • Veteran
    • Para
Start Number Start Time Img Rider Club Gender Category
1 09:01:00 Matthew Norris Sodbury Cycle Sport Male Senior
2 09:02:00 Christopher Sayer Didcot Phoenix CC Male Senior
3 09:03:00 Matthew Farmer Recycles RCC Male Senior
4 09:04:00 Louise Reynolds Sodbury Cycle Sport Female Vet
5 09:05:00 Sam Mitchell EvoVelo Racing Male Senior
6 09:06:00 James Harrison Sodbury Cycle Sport Male Senior
7 09:07:00 Jacob Bacon North Cotswold CC Male Senior
8 09:08:00 Darren Pitman Sodbury Cycle Sport Male Vet
9 09:09:00 Charles Coleman Rogue Racing Male Senior
10 09:10:00 Tom Saunders Sodbury Cycle Sport Male Senior
11 09:11:00 Katherine Brand Bristol South Cycling Club Female Senior
12 09:12:00 Toby Ryan Webbs 1902 CC Male Senior
13 09:13:00 Alistair Hardy Cheltenham & County Cycling Club Male Vet
14 09:14:00 James Meaden Sodbury Cycle Sport Male Espoir
15 09:15:00 Michael Hicks Banbury Star Cyclists' Club Male Vet
16 09:16:00 Matt Reynolds Sodbury Cycle Sport Male Vet
17 09:17:00 Thomas Southey Bristol South Cycling Club Male Senior
18 09:18:00 Christopher Britten Sodbury Cycle Sport Male Vet
19 09:19:00 Russell Day Bristol South Cycling Club Male Senior
20 09:20:00 Guy Bridgewood Rapha Cycling Club Male Senior
21 09:21:00 Ted Cross University of Bristol Cycling Club (UOBCC) Male Senior
22 09:22:00 Heidi Blunden 73 Degrees Bicycles, WestSide Coaching rt Female Senior
23 09:23:00 Paul Derrick Sodbury Cycle Sport Male Senior
24 09:24:00 Sam Westlake PDQ Cycle Coaching Male Senior
25 09:25:00 Jack Phillips 73 Degrees Bicycles, WestSide Coaching rt Male Senior
26 09:26:00 Emily Kate Walton Beeston Cycling Club Female Senior
27 09:27:00 David Cullen Bristol South Cycling Club Male Senior
28 09:28:00 Christopher Dawson Stowmarket & District CC Male Espoir
29 09:29:00 Becky Dodds Rogue Racing Female Senior
30 09:30:00 Jacob Hardy Cheltenham & County Cycling Club Male Junior
31 09:31:00 Jamie Atkins 73 Degrees Bicycles, WestSide Coaching rt Male Espoir
32 09:32:00 Peter Fry Cowley Road Condors CC Male Senior
33 09:33:00 John Hunt Beacon Roads CC Male Senior
34 09:34:00 Alice Thomson Bristol South Cycling Club Female Senior
35 09:35:00 Gordon Markus Severn Road Club Male Vet
36 09:36:00 Chris Truman Velo Club Bristol Male Vet
37 09:37:00 Gerard Henry University of Warwick Triathlon & Road Cycling Club Male Espoir
38 09:38:00 Lauren Johnston Avid Sport Female Senior
39 09:39:00 Andrew Metherell Salt and Sham Cycle Club Male Vet
40 09:40:00 Tavis Walker Rogue Racing Male Senior
41 09:41:00 Tim Bodey University of Bristol Cycling Club (UOBCC) Male Espoir
42 09:42:00 Emily Slavin Avid Sport Female Senior
43 09:43:00 William Jewitt Avid Sport Male Junior
44 09:44:00 Morgan Curle Rogue Racing Male Espoir
45 09:45:00 Oliver Bridgewood JAM Cycle Race Team coached by BPC Male Senior
46 09:46:00 Joanne Jago Performance Cycles CC Female Senior
47 09:47:00 Oscar Hutchings Team Tor 2000 | KALAS Male Senior
48 09:48:00 Robert Borek Bristol South Cycling Club Male Senior
49 09:49:00 Phil Stonelake Bristol Road Club Male Vet