You are here: Events » Startsheets » Startsheet Details Register  |  Login
 
 Startsheet Details Minimize

03/03/13 - Antelope RT 10

Headquarters: KING SOMBOURNE VILLAGE HALL -

Course: View

 


    
 Startsheet Minimize

NoRiderClubStart TimeN1N2N3
1
RALPH DADSWELL
ANTELOPE RACING TEAM
 
Tan T
 
 
2
TIM DADSWELL
ANTELOPE RACING TEAM
09:02
Tan T
 
 
3
NICK WISBY
SOTONIA C.C.
 
Tan
 
 
4
JOHN RADFORD
SOTONIA C.C.
09:04
Tan
 
 
5
TONY PARKER
NORTH HAMPSHIRE R.C.
 
Tan
 
 
6
MICHAEL JORDAN
NORTH HAMPSHIRE R.C.
09:06
Tan
 
 
7
GLENN LONGLAND (C)
ANTELOPE RACING TEAM
 
Tan
 
 
8
ROB ELLIS (C)
V.C. St. RAPHAEL
09:08
Tan
 
 
9
BARRINGTON DAY
FAREHAM WHEELERS
 
 
 
 
10
PHIL MORRIS
FAREHAM WHEELERS
09:10
 
 
 
11
BOB JOLLIFFE
NEW FOREST C.C.
 
 
 
 
12
CHRIS JOLLIFFE
NEW FOREST C.C.
09:12
 
 
 
13
OLI EMMANS
ANTELOPE RACING TEAM
 
 
 
 
14
STEVE WOOD
ANTELOPE RACING TEAM
09:14
 
 
 
15
RAYMOND MARSHMAN
FAREHAM WHEELERS
 
 
 
 
16
ALAN DAVY
FAREHAM WHEELERS
09:16
 
 
 
17
RICHARD BLAKE (C)
ANTELOPE RACING TEAM
 
 
 
 
18
RAY CLARIDGE (C)
G.A.CYCLES
09:18
 
 
 
19
COLIN YEATES
SOTONIA C.C.
 
 
 
 
20
JOHN DUDLEY
SOTONIA C.C.
09:20
 
 
 
21
OLIVER HITCHINS
PETER HANSFORD RACING
 
 
 
 
22
PHILIP PETERS
PETER HANSFORD RACING
09:22
 
 
 
23
STUART MARTINGALE
SOTONIA C.C.
 
 
 
 
24
JONATHAN LEGG
SOTONIA C.C.
09:24
 
 
 
25
HENRY NIXON
SOUTHAMPTON UNI
 
 
 
 
26
THOMAS KEY
SOUTHAMPTON UNI
09:26
 
 
 
27
JEZ HART (Virgin T.T.)
SOTONIA C.C.
 
 
 
 
28
PHIL CONNELL
SOTONIA C.C.
09:28
 
 
 
29
GARY ALLAN
G.A.CYCLES
 
 
 
 
30
ADRIAN JENKINS
G.A.CYCLES
09:30
 
 
 
31
CHRIS HOPKINSON
ARMY CYCLING UNION
 
 
 
 
32
JENNY BONHAM (L)
ARMY CYCLING UNION
09:32
 
 
 
33
ED LEEMING
SOUTHAMPTON UNI
 
 
 
 
34
TRISTAN GRIGALIS
SOUTHAMPTON UNI
09:34
 
 
 
35
HOWARD PANKHURST
POOLE WHEELERS
 
 
 
 
36
DAVE GARDNER
POOLE WHEELERS
09:36
 
 
 
37
JERRY BROMYARD
RNRMCA
 
 
 
 
38
ANDREW PHIPPS
RNRMCA
09:38
 
 
 
39
GRANT DRUMMOND
POOLE WHEELERS
 
 
 
 
40
LEE MARSDEN
POOLE WHEELERS
09:40
 
 
 
41
GEORGE CRAMMOND
SOUTHAMPTON UNI
 
 
 
 
42
ALEX CLAYTON
SOUTHAMPTON UNI
09:42
 
 
 
43
STEWART HARRISON
ANDOVER WHEELERS
 
 
 
 
44
MARTIN BALK
ANDOVER WHEELERS
09:44
 
 
 
45
ANDREW CROCKER
TEAM TOR 2000
 
 
 
 
46
TREVOR GAUNT
TEAM TOR 2000
09:46
 
 
 
47
MARK VALENTINE
POOLE WHEELERS
 
 
 
 
48
CRAIG WESTON
POOLE WHEELERS
09:48
 
 
 
49
JOHN SIBLEY
VELO REFINED.CO.UK
 
 
 
 
50
PAUL MATHEWS
VELO REFINED.CO.UK
09:50
 
 
 
51
JASON STREATHER
V.C. St. RAPHAEL
 
 
 
 
52
NICCI MEADOWS (L)
V.C. St. RAPHAEL
09:52
 
 
 
53
GARY DIGHTON
POOLE WHEELERS
 
 
 
 
54
PAUL JONES
POOLE WHEELERS
09:54
 
 
 
55
DUNCAN O`REILLY
DIDCOT PHOENIX
 
 
 
 
56
NICK DRUCE
DIDCOT PHOENIX
09:56
 
 
 
57
STEVE WHITEWICK
VELO REFINED.CO.UK
 
 
 
 
58
JAMES GIFFILLAN
VELO REFINED.CO.UK
09:58
 
 
 
59
LES PICK (C)
POOLE WHEELERS
 
 
 
 
60
SIMON McLAUGHLIN (C)
BOURNEMOUTH JUBILEE
10:00
 
 
 
61
ANDY BRYSON
PETER HANSFORD RACING
 
 
 
 
62
HARRY BULSTRODE
PETER HANSFORD RACING
10:02
 
 
 

    

 

Privacy Statement  |  Terms Of Use
Copyright Cycling Time Trials